Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Site Oluşturmak İçin Ne Yapmalıyım, Ücreti Nedir?

Site oluşturma fiyatları pahalı mı? Site oluşturma ücreti ne kadar? Site oluşturmak istiyorum, ne yapmam gerekir? Site oluşturmak için ne yapılır?

Site oluşturmak günümüzde artık o kadarda zor değil. Hatta bazı platformlarda kendi başınıza herhangi bir bilgiye sahip olmadan bile site oluşturabilirsiniz. Ama yine de profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var çünkü sadece bir web sitesine değil, işinizi tam anlamıyla görecek, prestijinizi arttıracak profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız var ve bu konuda destomedya® her zaman yanınızda.

Site Oluşturma

Site oluşturma işlemi neredeyse zorunlu hale geldi çünkü artık tam anlamıyla dijital bir dünyada yaşıyoruz. Hergün milyonlarca insan ihtiyaç duyduğu şey için ilk önce internette arama yapıyor. Bilgi ediniyor, fiyat karşılaştırıyor veya iyi bir hizmet almak için doğru yeri bulmaya çalışıyor, aynı sizin gibi. Şu anda bu yazıyı okumanızın bir sebebi var. Kaliteli bir site oluşturmak için doğru yeri arıyorsunuz ve buldunuz. destomedya® size en uygun fiyatlara en yüksek kalitede hizmet sunar, internetten en iyi şekilde yararlanmanız için bütün yeteneklerini sizinle paylaşır.
 

Site Oluşturma Ücreti

Site oluşturma hizmeti için yüksek ücretler ödemek zorunda değilsiniz. destomedya®’da küçük fiyatlara büyük hizmetler alırsınız. 400 TL’den başlayan fiyatlara web sitenizi hazırlıyoruz. Bütçenize uygun web sitesi paketini seçmeniz yeterli.

destomedya® web siteleri Türkçe yönetim panelli, tüm mobil cihazlar ile tam uyumlu ve arama motorları (Google, Yandex vb.) gereksinimlerini karşılayacak şekilde oluşturuldu. Sosyal medya hesaplarınızı bağlayabilir, daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Site oluşturma öncesi ve sonrası teknik destek ihtiyaçlarınızda ücretsiz olarak yanınızdayız ve danışmak istediğiniz bir şey olduğunda hızlı bir şekilde yardımcı olmak için çok sıkı çalışıyoruz
 

Site Oluşturma Fiyatları Güncel Liste

Site oluşturma paketlerimiz bütçeniz düşünülerek tam istediğiniz gibi oluşturuldu. Üstelik ilk yıl Hosting, Domain ve SSL Güvenlik Sertifikası ÜCRETSİZ!

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 400TL
(tek seferlik ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 1.000TL
(tek seferlik ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 1.500TL
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


Site oluşturma konusunda daha fazla bilgi ve ayrıntı için bize ulaşmaktan çekinmeyin, aşağıdaki formdan sorularınızı iletebilirsiniz. En iyi web sitesini, en uygun fiyatlar ile kurmak için destomedya® hizmetinizde!

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın