Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Web Sitesi Yıllık Ücretleri

Web Sitesi İçin Yıllık Yenileme Ücreti Nedir?

Bir web sitesi kurmak istediğinizde ihtiyacınız olan ilk iki şey Alan Adı ve Web Hosting hizmetidir. Bu iki hizmetin anlamı kısaca; Alan Adı web sitenizin ismi, Web Hosting ise site dosyalarınızın barındırıldığı alandır.

Bu iki hizmet yıllık kiralama usulü kullanılır ve her sene yenilenmesi gerekir. Alan adı ve web hosting hizmetini 1’den fazla yılda kiralayabilirsiniz.

Destomedya’da Alan Adı ve Web Hosting ilk yıl ücretsizdir. Bunun yanında web hosting hizmetini kullandığınız süre boyunca SSL Güvenlik Sertifikası da ücretsizdir. 

Destomedya'da web sitesi kurdurduğunuzda web siteniz tamamen size ait olur ve ekstra bir geliştirme istemediğiniz sürece alan adı/hosting dışında bir ücret ödemezsiniz!

Web Sitesi Yıllık Ücretleri Ne Kadar?

Destomedya®’nın kurduğu web sitenize yalnızca bir kere ödeme yaparsınız. Devam eden yıllarda sadece web hosting ve alan adı yenileme ücreti ödersiniz. 

Aşağıda destomedya® web sitesi yıllık ücretlerini görebilirsiniz:

KÜÇÜK Paket yıllık yenileme ücreti: 1.500 TL

• 1 GB Alan / 5 GB Trafik: 750 TL

• Domain: 750 TL

Alan adınız zaten mevcutsa yıllık yenileme bedeli olarak sadece 750 TL hosting ücreti ödersiniz

EKO Paket yıllık yenileme ücreti: 1.700 TL

• 3 GB Alan / 10 GB Trafik: 850 TL

• Domain: 850 TL

Alan adınız zaten mevcutsa yıllık yenileme bedeli olarak sadece 850 TL hosting ücreti ödersiniz

SÜPER Paket yıllık yenileme ücreti: 1.800 TL

• 5 GB Alan / 15 GB Trafik: 900 TL

• Domain: 900 TL

Alan adınız zaten mevcutsa yıllık yenileme bedeli olarak sadece 900 TL hosting ücreti ödersiniz


Hosting ve Alan Adımı 2 Yıl Kiralamak İstersem Ne Kadar Öderim?

Örneğin; Küçük paket web sitesi aldığınızı ve hosting ile alan adı süresini 2 yıllık olarak kiralamak istediğinizi düşünelim. İlk yıl hosting ve domain destomedya®’nın hediyesidir ve artı 1 yıllık 1.500 TL daha ödediğinizde 2 yıl boyunca başka hiçbir ödeme yapmazsınız böylece piyasa şartları ve dolara bağlı olarak gerçekleşen fiyat artışlarından da etkilenmezsiniz. 


Alan Adım Var, Yine de Yıllık Yenilemede Belirtilen Sabit Ücreti mi Ödüyorum?

Hazırda alan adınız varsa, yani daha önce farklı bir yerde domain kaydı yaptıysanız sadece hosting ücreti ödersiniz. Örneğin; Küçük paket hosting ve alan adı dahil yenileme ücreti 1.500 TL’dir ama alan adınız zaten varsa sadece hosting bedeli olan 750 TL ödersiniz. Yukarıdaki gibi 1’den fazla yıl da kiralayabilirsiniz.

Web sitesi yıllık ücretleri hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bize aşağıdaki formdan veya whatsapp’tan yazarak yada hemen arayarak ulaşabilirsiniz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın