Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Sosyal Medya Reklamları ve Hesap Yönetimi

Sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, düzenli ve planlı olarak profesyonelce tasarlanmış paylaşımlarda bulunuyoruz. Kampanya, ürün ve hizmetlerinizin kullanıcıların dikkatini çekmesi için kaliteli içerikler oluşturuyoruz.
 

Sunduğumuz Sosyal Medya Hizmetleri:
1- Sosyal Medya Profil Tasarımı
2- Facebook ve instagram Sayfa Yönetimi
3- Facebook ve instagram Reklam Yönetimi
4- Diğer Sosyal Medya Hesapları ve Reklam Yönetimi
 

Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medya reklam hizmetlerimiz sonuçlarınızı hızlandırır. İnsanlara anında ulaşabilirsiniz ve web sitesi trafiğinizi hızlı bir şekilde arttırabilirsiniz. Daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Daha fazla insana ulaştıkça daha fazla farkındalık, trafik ve satış için kapıyı açarsınız.

Sosyal medya harika bir reklam aracıdır çünkü tam demografinizi hedefleyebilirsiniz.
 

Hedef Kitlenize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz:
İnsanlara ilgi alanlarına ve çevrimiçi davranışlarına göre hedefli reklam yayınlamanıza yardımcı oluruz. Belirli yaşları, yerleri, gelir seviyelerini ve çok daha fazlasını hedefleyebiliriz!

Web sitenize yeniden hedefleme pikselleri ekleyip son web sitesi ziyaretçilerinize reklamlarınızı gösterebiliriz. Ziyaretçilerin sadece %1'i 2'si ilk ziyaretlerinde dönüşüm gerçekleştirir. Dönüşüm oranınızı artırmak için yeniden hedeflemeyi kullanırız.

Sosyal medya hesaplarınızdan olumlu ve profesyonelce yararlanmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın