Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Web Sitesi Kurma Ücretleri 2022: Güncel Detaylı Maliyet Hesaplama

2022’de web sitesi kurma ücretleri ne kadar? Web sitesi kurmanın güncel maliyeti nedir? Web sitesi kurma ücretleri ile ilgili tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.
 

Web Sitesi Kurma Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

Web sitesi kurma ücretleri temel olarak, özel tasarlanan siteler ve hazır siteler olarak ikiye ayrılır. Özel tasarlanan siteler tasarım/yazılım olarak size özel oluşturulur ve isteklerinize göre ortalama 7-30 gün içerisinde teslim edilir. Bu sebeple özel web sitesi kurma ücretleri şu kadardır diye net bir rakam veremeyiz, bunun için size özel bir web sitesi fiyat teklifi hazırlanır.

Hazır siteler ise önceden tasarlanmış ve belli kalıplarda oluşturulmuş sitelerdir. Genellikle aynı gün içerisinde kurulur ve kullanmaya hazırdır. Hazır web sitesi kurma ücretleri de özelliklerine ve ajanslar arası rekabete göre değişir. destomedya® size çok uygun ve profesyonel 750 TL'den başlayan site fiyatları sunuyor. 

Web Sitesi Kurma Ücretleri destomedya'da Ne Kadar?

İnternetten en iyi şekilde faydalanmanız ve dijital dünyada sağlam bir yer edinmeniz için harika ve çok ucuz web sitesi paketleri oluşturduk. Türkçe yönetim paneli sayesinde kimseye ihtiyaç duymadan web sitenizi kolayca yönetebilirsiniz.

Web Sitesi Kurma Ücretleri

KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

1.170₺
(tek sefer ödeme)

EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

2.500₺
(tek sefer ödeme)

SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

3.450₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


Web Sitesi Kurarken Neler İçin Ücret Ödenir?

Web sitesi kurarken sadece tasarım ve yazılım için ücret ödemezsiniz, mecburi ve isteğe bağlı ek ücretlerde ödersiniz.

1.) Hosting ve Domain (zorunlu),
2.) Web sitesi logo tasarımı (isteğe bağlı),
3.) Web sitesi içerik hazırlama ve yükleme (isteğe bağlı),
4.) SSL güvenlik sertifikası (isteğe bağlı),
5.) Özel slider/banner tasarımları (isteğe bağlı)... vb. hizmetler içinde ücret ödersiniz.

Saydığımız hizmetler web sitesi kurma ücretleri hesaplamasında büyük rol oynar.


1.) Hosting ve Domain:

Hosting ve Domain yıllık kiralanır ve olmazsa olmazdır. Minimum yıllık maliyeti 150 - 200 TL arasındadır. Bu fiyatlar hosting özelliğine ve domain uzantısına göre değişir. destomedya®’da ilk yıl hosting ve domain ücretsiz! 


2.) Web sitesi logo tasarımı:

Logo tasarımı yaptırmak zorunda değilsiniz, isteğe bağlı bir hizmettir ama profesyonel bir logoya sahip olmak size ekstra prestij ve güven kazandırır yani aslında logonuz kesinlikle olmalı. Bir logo tasarımı maliyeti ortalama 300 TL’den başlar ve istediğiniz logo tasarımına göre fiyatı değişir. Ortalama 1-7 iş günü içinde teslim edilir. Eğer logonuz yoksa destomedya® sizin için harika bir logo tasarlayabilir! İletişime geçmeniz yeterli.


3.) Web sitesi içerik hazırlama ve yükleme:

Web sitenizde yer alacak tüm yazı ve resimlerinizi kendinizde çok kolay bir şekilde destomedya® yönetim paneli sayesinde ekleyebilirsiniz. Ama bu işlem için yeterince zamanım yok ya da daha profesyonel bir hizmet almak istiyorum derseniz bunun içinde içerik miktarınıza ve isteğinize göre bir fiyat belirlenir. destomedya® dilerseniz tüm içeriklerinizi sizin için hazırlar ve web sitenize yükler, hemde çok uygun fiyatlara. Web sitesi içerikleriniz profesyonel bir şekilde hazırlanıp yüklendiğinde Google vb. arama motorlarında yükselme şansınızda artar.


4.) SSL güvenlik sertifikası:

SSL günvelik sertifikası web siteniz ve kullanıcı bilgilerini 3. şahıslara karşı koruyan bir sistemdir. Olmazsa olmaz değildir ama eğer web sitenizde ssl yoksa tüm tarayıcılar web sitenizi “Güvenli Değil” olarak işaretler ve bu sebeple web sitenizin prestiji ve kullanıcılara verdiği güven duygusu azalır. Üstelik arama motoru sayfalarında da üst sıralara çıkma şansınız çok düşer. SSL güvenlik sertifikanız varsa tüm tarayıcılar web sitenizi “Güvenli” olarak işaretler ve kullanıcıların güven duygusu artar, aynı zamanda Google’da yükselme şansınız da artar. SSL güvenlik sertifikası yıllık olarak kiralanır ve maliyeti ortalama 100-120 TL civarıdır. SSL’in de özellikleri vardır ve bu özelliklere göre fiyatı değişir. destomedya®’da SSL güvenlik sertifikası ömür boyu ücretsiz! 


5.) Özel slider/banner tasarımları

Web sitenizde yer alan ürün ve hizmetlerinize veya kampanyalarınıza kullanıcıların daha fazla odaklanmasını sağlamak için profesyonelce tasarlanmış slider ve bannerlara ihtiyacınız var. Profesyonelce tasarlanmış slider ve banner tasarımları web sitenizin kalitesini ve verdiği güven duygusunu da arttırır. destomedya® sizin için harika tasarımlar yapıyor.Web sitesi kurma ücretleri hakkında tüm bunların yanında ayrıca bazı firmalar web sitesi lisansı adı altında aylıık veya yıllık bir bedel ister, destomedya®’da kesinlikle böyle bir uygulama yoktur. Web sitesi kurma ücreti olarak tek seferlik bir ödeme yaparsınız ve devam eden yıllarda sadece hosting ve domain yenileme ücreti ödersiniz. Yıllık yenileme maliyeti hakkında daha fazla bilgi için web sitesi yıllık ücretleri sayfamızı ziyaret ediniz.
 

Web Sitesi Ücreti Ucuzsa Kötü, Pahalıysa Kaliteli Mi Olur?

Web sitesi kurma ücretleri kötü veya kaliteli site olarak değişmez. Ucuzsa kesin kötüdür ya da pahalıysa kesin kalitelidir diye bir şey yok, en azından destomedya®’da yok!

Bizim politikamız; "Kaliteyi Fiyat belirlemez, Hepsi Kaliteli Olmak Zorunda."

Fiyatları değiştiren web sitesinin sahip olduğu özelliklerdir. Yüksek kaliteyi düşük fiyatlara almanız için size özel 1.170 TL’den başlayan ekonomik ve kaliteli web sitesi paketleri oluşturduk. Sahip olduğumuz etik ve çalışma ahlakıyla kaliteyi fiyata göre belirlemiyoruz.

Her hâlükârda destomedya®’dan kaliteli ve güvenilir bir hizmet alırsınız. Amacımız, herkesin internetten en iyi şekilde faydalanması ve gerçekten işine yarayan bir web sitesine sahip olmasıdır.Web sitesi kurma ücretleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak ve harika bir web sitesi kurmak için bizimle aşağıdaki formdan ya da WhatsApp’tan yazarak veya bizi arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın