Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Google Ads Reklamları ve Hesap Yönetimi

İyi yönetilen bir Google Ads ücretli arama kampanyası, satışları ve potansiyel satış getirilerini pozitif bir şekilde arttıracaktır.

Kampanyanızı başarılı bir şekilde yönetelim
Google Ads kampanyanızı ayarlayıp reklam metni oluşturuyoruz ve mümkün olan en yüksek dönüşüm oranlarına ulaşmak için tüm ayarları yapılandırıyoruz.

Alıcıları sitenize yönlendirecek anahtar kelimeleri hedefleyen Google Ads hesabınızı yönetiyoruz. Son derece odaklanmış anahtar kelime araştırması tam olarak sunduğunuz ürünleri arayan müşterileri elde etmek için en uygun maliyetli yaklaşımı belirleyecektir. Satış veya hedefe yönelik hedef maliyetinizi karşılamaya odaklanmış etkili ücretli arama kampanyaları geliştireceğiz.

Google Ads sayesinde potansiyel müşterilerin sitenizi bulması konusunda yardımcı oluyoruz.

Teklif verilecek anahtar kelimeyi belirlemek başarılı bir kampanyanın temelini oluşturur. Hangi anahtar kelimelerin en iyi potansiyele sahip olduğunu belirlemek için araştırırız. Hangi alanların geliştirilebileceğini belirlemek ve kampanyanın sorunsuz çalıştığından emin olmak için hesabın tüm yönleri her ay gözden geçirilecektir. Sonuçları iyileştirmek için negatif anahtar kelimeler ve anahtar kelimelerinizdeki değişiklikler sürekli olarak yapılacaktır.
 

Google Ads Yönetim Hizmetlerimiz:
1- Google Ads kurulumu
2- Anahtar kelime araştırması
3- Rakip inceleme ve analiz
4- Google reklam oluşturma ve test etme
5- Açılış sayfası incelemesi
6- İçerik incelemesi
7- Google Analytics incelemesi
8- Anahtar kelime teklif ayarlamaları... ve daha fazlası

Şirketinizin akıllıca harcama yapmasına ve her ay kârlı bir şekilde büyümesine olanak tanıyan yüksek bir YG (yatırım getirisi) içeren kampanyalar oluşturuyoruz. Çok fazla harcama yapmamanızı ve reklamlarınızın her zaman dönüştürülecek en uygun konumlarda gösterilmesini sağlıyoruz.

Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın