Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Yönetim Panelli Site Nedir, Nasıl Kurulur?

Yönetim panelli site nedir? Yönetim panelli web sitesi nasıl kurulur? vb. sorularınıza cevap almak ve yönetim panelli web sitesi kurmak için şuan doğru yerdesiniz.

Yönetim Panelli Site

Yönetim panelli site, ekstra hiçbir programa ihtiyaç duymadan yazı/resim vb. içerikler ekleyebildiğiniz ve düzenleyebildiğiniz web siteleridir. Yönetim panelli bir web sitenizin olması sizin için çok önemlidir çünkü içeriklerinizi, ürün veya hizmetlerinizi düzenlemek/güncellemek için hiç kimseye ihtiyaç duymazsınız. 
 

Yönetim Paneli Nedir?

Yönetim paneli, yukarıda da bahsettiğimiz gibi web sitenizi hiç kimseye ve hiçbir programa ihtiyaç duymadan güncellemenize olanak tanıyan bir sistemdir. Web sitenizin güncel olması ve sürekli yenileniyor olması site ziyaretçilerinizin ve arama motorlarının gözünde size büyük faydalar sağlar. 

Eğer web sitenizde yönetim paneli yoksa ve yazılım bilgisine sahip değilseniz içeriklerinizi kendi başınıza güncelleyemez, bu konuya hâkim birine yaptırmak zorunda kalırsınız ya da sitenizi güncellemez ve kurulduğu gibi bırakırsanız eskiyen ve sürekli tekrarlanan içeriklere sahip bir web siteniz olur, bu da hiç iyi bir durum değildir.

Sözün özü yönetim panelli site kurmak web sitenizden verim almak için çok önemlidir, sürekli yenilenen ve güncel bilgiler sunan web sitesi sizi daha da yukarı taşır.
 

Yönetim Panelli Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Yönetim panelli site kurmak istiyorsanız destomedya® web sitesi paketleri tam size göre! Tamamen Türkçe ve mobil uyumlu yönetim panelimiz sayesinde web sitesi içeriklerinizi ve sayfalarınızı çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz ve bunu mobil cihazlarınızdan da (telefon, tablet) kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aşağıdaki web sitesi paketlerimizden size uygun olanı seçin ve yönetim panelli web sitenizi hemen kuralım.

Yönetim panelli site kurma fiyatları:

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 400 TL
(tek seferlik ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 1.000 TL
(tek seferlik ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 1.500 TL
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


Yönetim panelli site hakkında daha detaylı bilgi almak ve Türkçe yönetim panelli web sitesi kurmak için bize aşağıdaki formdan veya whatsapp’tan yazabilir ya da hemen arayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın