Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Web Tasarım Fiyatları 2020: Web Tasarım Yaptırmanın Güncel Maliyeti

Web tasarım fiyatları ne kadar? 2020 yılında web sitesi tasarımı yaptırmanın maliyeti nedir? Web sitesi tasarımı kaç para? Web tasarım fiyatları hakkında sorularınıza cevap bulmak ve harika bir web sitesi tasarımı yaptırmak için doğru yerdesiniz.

Web Tasarım Fiyatları Neden Değişiyor?

Web tasarım fiyatları ile ilgili arama yaptığınızda karşınıza onlarca yüzlerce farklı fiyat çıkar, peki bu fiyatlar neden farklı, neden bazı yerde ucuz bazı yerde pahalı? Hangisini tercih etmeliyim?

Öncelikle fiyat farklılıklarının birinci sebebi hazır site tasarımları ve özel tasarlanan siteler olarak değişiyor.
 

Hazır Site Tasarımları ve Özel Tasarlanan Siteler

Hazır siteler önceden oluşturulmuştur, sizden başkalarıda bu tasarımı alabilir ve kullanabilir. Genellikle hızlı bir şekilde aynı gün yayına açılır.

Özel tasarım siteler ise tamamen isteğe göre, benzersiz ve size özel hazırlanır. Teslim süresi daha uzundur ve hazır sitelere göre fiyatı daha yüksektir.

Fiyat farklılığının ikinci sebebi ise serbest piyasa. Herkes istediği ücrete bu hizmeti verebilir.
 

Web tasarımda ilk önce fiyat mı, kalite mi?

Asıl önemli nokta bu, çünkü her şey sadece fiyat değil, kaliteli ve doğru bir hizmet almalısınız. Öncesinde ve sonrasında alacağınız hizmet çok önemlidir. destomedya® size en uygun fiyatlara en kaliteli hizmeti sunuyor ve sonrasında sınırsız desteğini sizden esirgemiyor. Her şey para değil mantığı ile hareket ediyor, sektörümüzde güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir firma olarak anılmak istiyoruz. 

Web Tasarım Yaptırmanın Maliyeti Nedir?

destomedya® size çok uygun web tasarım fiyatları sunuyor. Sizin için hazırladığımız web sitesi paketleri sayesinde uygun fiyatlı ve profesyonel web sitenizi hemen kuruyoruz.

Web Tasarım Fiyatları 2020

KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

400₺
(tek sefer ödeme)

EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

1.000₺
(tek sefer ödeme)

SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

1.500₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


Neden Web Tasarım?

Sadece günde birkaç saat açık olan işyerinizden farklı olarak, bir web sitesi günde 24 saat, yılda 365 gün açıktır. Hem normal hem de potansiyel müşterilere, mağazanız veya ofisiniz kapalı olduğunda bile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi görme kolaylığını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak daha geniş kitlelere de ulaşabilirsiniz.

Dikkatli bir planlama ve müşterilerinizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir web sitesi tasarımı, profesyonel bir görüntü sunacak ve potansiyel müşteriler üzerinde işletmeniz ile alakalı olumlu etkiler bırakacaktır.

Günümüzde istedikleri şey için internette arama yapan kişi sayısı kat ve kat artıyor. Sorunlarına çözüm bulmak, fiyatları karşılaştırmak ya da bir mağaza, restoran veya işletme hakkında bilgi almak için araştırma yapıyorlar. Web sitenizin olmadığı her gün potansiyel müşteriler sitesi olan rakiplerinize gidiyorlar.

Web tasarım fiyatları ve işletmenizin profesyonel bir web sitesine neden ihtiyacı olduğuna dair hâlâ soru işaretleriniz varsa bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilir veya bizi arayabilirsiniz. Endişelerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın