Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum 2022: İnternet Sitesi Yaptırmak İçin Ne Gerekiyor?

Web sitesi yaptırmak dijital dünyamızın bir gerçeği! Artık neredeyse her ihtiyacımızı internetten karşılıyoruz, ihtiyacımız olan her şeyi önce internette araştırıyoruz. Bu sebeple web sitesi yaptırmak istiyorum demekte çok haklısınız!

web-sitesi-yaptirmak-istiyorum
 

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

İstemek başarmanın yarısıdır, yolun yarısına geldiğinize göre artık web sitesi yaptırmak istiyorum yerine web sitesi yaptırdım demeye ne dersiniz? 

Web sitesi tasarımı yaptırmaya karar verdiğinizde size kaliteli bir hizmet sunacak doğru yeri bulmalısınız çünkü web siteniz dijital dünyadaki yansımanızdır. 

Kaliteli bir web sitesi tasarımı nasıl olur?

  1. Profesyonel bir görünüm,
  2. Hızlı ve kolay kullanılabilirlik,
  3. Ustalıkla hazırlanmış detaylı ve anlaşılır içerikler,
  4. Her cihazda (telefon, tablet, pc) sorunsuz görüntülenme, 
  5. Arama motorları (Google, Yandex vb.) gereksinimlerini karşılayan tasarım ve yazılım. 

Tüm bunlar bir araya geldiğinde artık dijital dünyada başarılı bir şekilde yer almaya hazır hale gelirsiniz. Saydığımız tüm bu özellikler destomedya® web sitelerinde mevcut!

web-sitesi-yaptirmak-icin-ne-gerekiyor
 

Web Sitesi Yaptırmak İçin Ne Gerekiyor?

Web sitesi yaptırmak için öncelikle ne istediğinizi iyi bilmelisiniz. Konu ve amacınızı iyi tanırsanız ne istediğiniz o kadar netleşir ve başarılı bir site oluşturmak için harika bir adım atmış olursunuz.

Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak/satmak ya da firmanızı tanıtacak ve prestijini arttıracak bir web sitesi yaptırmak isteyebilirsiniz.

Konu ve amacınıza kara verdikten sonra alan adınıza (www.example.com) yani web sitenizin ismine karar verip bu ismi tescil etmeniz gerekir.

Bu konularda hiç bilgim yok, tüm bunlara yabancıyım” diyorsanız endişelenmeyin, destomedya® öncesi ve sonrası tüm web site yapımı işlemlerinde yanınızda.

İnternet Sitesi Yaptırma Maliyeti

1.170 TL'den başlayan fiyatlara size özel web sitenizi hemen kuruyoruz. Profesyonel ve uygun bir web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki listeye bir göz atın.

Web Sitesi Yaptırma Fiyatları

KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

1.170₺
(tek sefer ödeme)

EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

2.500₺
(tek sefer ödeme)

SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

3.450₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


Web sitesi yaptırmak istiyorum ama aklımda hala soru işaretlerim var diyorsanız aşağıdaki formdan bize ulaşmaktan çekinmeyin, sorularınızı cevaplamak ve harika bir web site yapmak için bize yazabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın