Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Web Sitesi 2020: Web Sitesi Olmayan Kaldı Mı?

Yıl 2020, web sitesi olmayan var mı? Hâlâ mı? Yeni bir 10 yıla girdik ve henüz bir web sitesi yaptırmadıysanız, acele edin! Çünkü her geçen gün dijital dünyanın web sitesi olanlara sunduğu avantajları kaybediyorsunuz.

Web Sitesi

Web sitesi dünyaya açılan kapınızdır. Web sitesi yaptırmak size yeni iş fırsatları sunar, yeni müşteriler kazandırır ve gelirinizi arttırmaya yardımcı olur. Nasıl mı? Bir web siteniz olduğunda geniş kitlelere ulaşabilirsiniz, insanlar web siteniz sayesinde firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında 7/24 bilgi alabilir, sizinle iletişime geçebilir. 

Şehir dışı ve yurt dışından ulaşılabilir bir platform, online iş yeriniz, 7/24 sınırsız ve ucuz reklam aracı. Web sitesi yaptırmak tüm bunları size sağlar. 

Üstelik web sitesi yaptırmak çok ucuz! Uygun fiyatlı ve harika bir web siteniz olsun diye 400 TL’den başlayan hazır web sitesi paketleri oluşturduk.
 

Web Sitesi ve Dijital Dünya

Almak istediği bir ürün veya hizmet için internette arama yapmayan var mı? Herkes yapıyor.

Şu an siz bile bu yazıya internette arama yaparak ulaştınız ve muhtemel amacınız web sitesi yaptırmak. Anlatmak istediğimiz şey, artık dijital bir dünyada yaşıyoruz ve internet hayatımızın bir parçası. 

Peki interneti bu kadar işe yarar kılan şey nedir? Tabii ki web siteleri!

İhtiyacımız olan ürün, hizmet veya bilgilere web siteleri aracılığı ile ulaşırız. Sonuç olarak kesinlikle web sitesi yaptırmalısınız. Eğer bir işletmeyseniz büyük ihtimal sosyal medyayı kullanıyorsunuzdur, peki sosyal medya hesaplarınızı web sitenize bağlayıp daha geniş kitlelere hakkınızda ve sunduğunuz ürünler/hizmetler için detaylı bilgi vermeye ne dersiniz? 

Sosyal medya ve benzer platformlarda hakkınızda yapılan kötü niyetli yorum ve eleştirileri kontrol edemezsiniz ama web sitenizde patron sizsiniz! İnsanların firmanızı neden tercih etmeleri konusunda detaylı ve doğru bilgiyi web sitenizden verebilir, kötü niyetli yorumları boş çıkarabilirsiniz. İşte bu yüzden web sitesi yaptırmalısınız.
 

Web Sitesi Fiyat Listesi

destomedya® size çok uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet sunuyor. Profesyonel bir web sitesi kurmak için aşağıdaki size özel paketlerimizi inceleyin.

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 400 TL
(tek seferlik ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 1.000 TL
(tek seferlik ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 1.500 TL
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


Web sitesi ile ilgili tüm sorularınızı aşağıdaki formdan bize iletebilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz. destomedya® internetten en iyi şekilde yararlanmanız için burada! Web sitesi kurulumu öncesi ve sonrası sınırsız desteğimizle her zaman yanınızdayız.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın