Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Web Sayfa Tasarımı: 2020'de Web Sayfası Kurma Fiyatları Ne Kadar?

Web sayfa tasarımı nedir? Web sayfası kurma fiyatları ne kadardan başlıyor?... İşletmenize veya kendinize özel kişisel bir web sayfası oluşturmak istiyorsanız doğru yeri buldunuz! destomedya® size profesyonel bir hizmet ve çok uygun web sayfası kurma maliyeti sunuyor.

Web Sayfa Tasarımı

Web sayfası tasarımı ne demek? İlk önce bunu cevaplayalım; 

Web sayfaları temel olarak görsel tasarım ve kodlardan oluşur. Bir web sayfasına girdiğinizde gördüğünüz ön yüzdür yani sayfa tasarımı. Bu işin bir de görmediğiniz yüzü var, bu da yazılımdır. Bir web sayfası tasarım ve yüzlerce hatta binlerce satır koddan oluşur.

Web Sayfası Kurma Maliyeti Ne Kadar?

İndirimli web sayfası kurma fiyatlarını kaçırmayın. Paketinizi seçin, web sayfanızı hemen kuralım.

Web Sayfası Kurma Fiyatları

KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

400₺
(tek sefer ödeme)

EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

1.000₺
(tek sefer ödeme)

SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

1.500₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


Web Sayfası Tasarımı Nasıl Yapılır?

Sıfırdan web sayfası kurmak istediğinizde bu konuda bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerekir. Tasarım ve yazılım konusunda bilgili ve bazı programları kullanabiliyor olmalısınız. Web sayfa tasarımı yapmak, seneler önce çok daha zor ve pahalıydı, günümüzde ise gelişen teknolojiyle kolaylaştı ve ucuzladı.

Web sayfa kurulumu yapmakta veya yaptırmaktaki esas konu sıradan bir web sayfası değil, işinizi tam anlamıyla görecek, harcadığınız zamana ve paraya değecek bir web sayfası kurmaktır.

destomedya® ihtiyaçlarınızı anlıyor ve tam anlamıyla işinizi görecek her şey dahil 400 TL’den başlayan fiyatlara profesyonel web sayfası tasarımı hizmeti sunuyor. Web sayfanızı Türkçe yönetim paneli sayesinde kolayca yönetebilir, arama motoru uyumluluğu sayesinde Google’da yükselebilirsiniz. destomedya® web sayfaları mobil duyarlılığı sayesinde tüm cihazlarda sorunsuz görünüm sunar.


Web sayfa tasarımı hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa bize aşağıdaki formdan veya whatsapp’tan yazarak ulaşabilir ya da hemen arayabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olan her anda yanınızdayız.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın