Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Site Kurma 2020: Güncel Site Kurma Fiyatları ve Ücretsiz Site Kurma

Site kurma fiyatları ne kadar? Site kurmak pahalı mı? Ücretsiz site kurmak için ne yapmalıyım?... Site kurma işlemi, hiç bilgisi olmayan biri için karmaşık gözükebilir ama artık o kadar da zor değil. Kodlama veya tasarım bilmek zorunda değilsiniz ve destomedya®’da site kurmak için çok yüksek rakamlarda ödemezsiniz!

Site Kurma

Site kurma günümüz dijital çağının olmazsa olmazlarından biridir. İşyeriniz için kurumsal web sitesi, ürün ve hizmetlerinizi satmak için e-ticaret sitesi veya yeteneklerinizi ve hobilerinizi dünyayla paylaşmak için kişisel bir site kurmak isteyebilirsiniz.

Öncelikle web sitenizde nelerin olmasını ve sitenizin nasıl bir özelliğe sahip olması gerektiğine karar vermelisiniz. Bu konuda destomedya® ile beyin fırtınası yapabilirsiniz. İsteklerinizi dikkatlice dinleyip sizi doğru yönlendirmek ve işinizi tam anlamıyla görecek bir site kurmak için çalışıyoruz.
 

Site Kurma Fiyatları

destomedya® size özel çok uygun site kurma fiyatları sunuyor. Sizin için hazırladığımız web sitesi paketleri sayesinde uygun fiyatlı ve profesyonel web sitenizi hemen kuruyoruz.
 

Site Kurma Fiyat Listesi:

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 400 TL
(tek seferlik ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 1.000 TL
(tek seferlik ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 1.500 TL
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


Ücretsiz Site Kurma

Ücretsiz site kurma, kulağa çok hoş geliyor… Ama!... Ücretsiz web sitesi kurulumu tuzaklarına düşmeyin. “Bedava peynir sadece fare kapanında olur” unutmayın.

Eğer bazı firmaların gereksiz reklamını yapmak, web sitesi adresinizi başında/sonunda farklı bir isimle yayınlamak (surucukursu.websitem.net gibi), ve prestij/güven kaybetmek istemiyorsanız ücretsiz site kurma fikrini kafanızdan çıkarın. Ücretsiz kurulan web siteleri hiçbir zaman size ait değildir bu durumu unutalım.

Uygun fiyatlı ve profesyonel bir site kurmak istiyorsanız destomedya® web sitesi paketleri tam size göre! Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizlere en doğru şekilde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.Site kurma ve site kurma fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak ve profesyonel bir site kurmak için bize aşağıdaki formdan yazabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın