Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Site Açma Ücreti Pahalı mı, Ne Kadar Öderim?

Site açma ücreti pahalı mı? İnternet sitesi açmak için ne kadar öderim?.. gibi soruları internette arattığınızda birçok farklı fiyatla karşılaşırsınız. En doğru hizmeti, en uygun fiyatlara almak için lütfen okumaya devam edin.

Site Açma Ücreti Pahalı Mı?

destomedya®’da pahalı değil! Her bütçeye uygun profesyonel web siteleri sunuyoruz.

Bütçesini düşünen herkes gibi sizde işin maddi boyutundan yola çıkarak bir web sitesi kurdurmak istiyorsunuz. Site açma ücretleri temel olarak sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenir.

Site açma ücreti pahalı mı? Sorusu için en net cevap, web sitenizi yaptırmak için nereyi seçtiğinize bağlıdır. Her ajansın kendi belirlediği fiyatlar vardır. Kimi firma en iyisini sadece kendisinin yaptığını iddia ederek pahalı ücretler sunar, kimisi ise bunu bir yan iş olarak yapıp kendisine ait olmayan hazır sistemleri kullanır ve çok ucuz fiyatlar sunarak ek gelir kazanmak ister. 

Fiyat-Performans Orantısı

Pahalıysa kesin iyidir ya da ucuzsa kesin kötüdür gibi bir düşünce bizce yanlış, çünkü kaliteyi fiyat belirlememeli.

Bugüne kadar birçok örnek yaşadık, binlerce lira harcamış yine de memnun kalmamış ve yeni arayışlara geçip bizi bulan onlarca müşteriye hizmet verdik. Çünkü web sitenizi yaptırdığınızda iş bununla bitmiyor, birçok farklı kola ayrılıyor. En önemlisi web sitenizden alacağınız verim, sonrasında alacağınız hizmet ve destek.

Eğer web sitenizden verim alamıyorsanız ya da sonrasında aldığınız destekten memnun değilseniz veya her adımda sizden tekrar ücret isteniyorsa ucuza veya pahalıya yaptırmanın ne önemi kaldı? 

destomedya® yüksek kaliteyi, düşük ücretlere sunarak sizlere harika bir hizmet sunuyor. Öncesinde ve sonrasında, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyor, web sitenizi kendi sitemiz gibi gözetiyoruz. Sadece web sitenizi kurmuyoruz, web sitenizden verim almanız için çalışıyoruz.
 

Site Açma Ücretleri

400 TL’den başlayan site açma ücretleri ile profesyonel web sitenizi kuralım. Web sitesi paketlerimizden birini seçebilir ya da projenize özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 400 TL
(tek seferlik ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 1.000 TL
(tek seferlik ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 1.500 TL
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


Site açma ücreti pahalı mı? sorunuz hakkında daha fazla bilgiye ve uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir web sitesi kurmaya ihtiyacınız varsa şimdi harekete geçin. Bize aşağıdaki formdan veya whatsapp’tan yazarak ulaşabilir ya da hemen arayabilirsiniz. destomedya®’da doğru hizmeti her zaman doğru fiyatlara alırsınız.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın