Bütçenize Uygun, Web Sitesi Paketini Seçin


400 TL

ÇOK UCUZ PAKET

Ücretsiz Hosting
Ücretsiz Domain
Ücretsiz SSL

Sitemi Kur

Paket Açıklaması

Tüm mobil cihazlara %100 uyumlu tasarım, Desto Medya Türkçe yönetim paneli, Google Seo alt yapısı ile arama motoru optimizasyonu tam uyumu, Ücretsiz Hosting ve Ücretsiz SSL güvenlik sertifikası. Sadece sektörünüzü, domain isminizi, site içeriğindeki metinler ve görsellerin tamamını bize iletmeniz yeterli.

Paket Özellikleri

Tüm mobil cihazlar ile %100 uyumlu tasarlamıştır. Web sitenizi akıllı telefon üzerinde açan biri, bilgisayarında açan kişi ile aynı kolaylıkta görebilir ve sitenizi gezebilir. Bu paketten faydalanarak kurulan web siteniz tek sayfadan oluşmaktadır. Tek bir sayfa üzerinde tüm bilgi,resim, ürün ve hizmetlerinizi sergileyebilirsiniz.

Tamamen Tükçe yönetim panelimiz sayesinde web sitenizde resim, video, yazı vb. bilgileri internete bağlanabildiğiniz her yerde güncelleyebilir sitenizi yönetebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yönetim panelimizin mobil uyumluluğu sayesinde cep telefonunuz ve tabletinizden de yapabilirsiniz.

100 MB Hosting(Web Alanı) bu paket içerisinde ilk yıl ücretsiz olarak verilmektedir.

Google vb. arama motorları SSL Güvenlik Sertifikası olmayan web sitelerini "Güvenli Değil" olarak işaretlemektedir. SSL Güvenlik Sertifikası bu paketimizde ücretsiz olarak verilmektedir.

Tüm arama motorlarına uygun olarak oluşturulan web sitelerimiz, tasarım ve yazılımsal olarak SEO alt yapısına uyumlu tasarlanmıştır. Böylece Google, Yandex vb. arama motorlarında bulunabilirliğiniz artacaktır.

2 adet e-mail hesabı açabilirsiniz. E-mail gönderme ve alma işlemlerinizi Hosting boyutunuzca dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde kafanıza takılan sorular ve destek almak istediğiniz konularda size yardımcı oluyoruz, yol gösteriyoruz. Üstelik bunun için sizlerden ödeme talep etmiyoruz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olabilmek için çok sıkı çalışıyoruz.

Bu paket veya verdiğimiz hizmet hakkında sormak istediğiniz birşey varsa sabırsızlıkla bize ulaşmanızı bekliyoruz.

Hemen Arayın Bize Yazın