Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

destomedya® Müşteri Yorumları
03.02.2020
Senem Alt (hemenkayitol.com)

fazlasıyla profesyonel ilgili, samimi bir ekip. tamamen dosthane sizi düşünerek hareket ediyorlar. bilgisiz olduğunuz bir konuda sizi farklı yönlendirme seçenekleri olmasına rağmen tamamen sizin kazancınızı düşünen bir ekip. herşey için teşekkürler.

23.01.2020
Ali Öztürk (dhyexport.com)

Olcay Bey ve ekibine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kesinlikle harika bir iş çıkardılar ve tam istediğim güzellikte bir web sitesine sahip oldum. Sizinle çalışmak keyifti benim için.

04.01.2020
Gürbüz Aslan (Özel yazılım hizmeti)

Kendilerinden yazılım hizmeti alıyoruz. Verdikleri hizmetten memnunuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

19.12.2019
Bekir Oğul (ybsexport.com)

Hizmet mükemmel

29.10.2019
Hızır Merev (hizland.uk)

Web siteniz şirketinizin bir yansımasıdır. Bu ona bir yüz ve ruh verir. Ne yaptıklarını bilen bir grup insanla çalışmak büyük bir fark yaratıyor. Birkaç başarısız denemeden sonra sonunda web sitemi oluşturma tasarlama ve geliştirme yeteneğine sahip bu adamları buldum. Tasarımda iyi bir tada sahiptirler ve size özel çözümler sunarlar. Mükemmel servis. Şiddetle tavsiye edilir!

18.10.2019
Elif Guleryuzlu (hemenuyelik.com)

Harika bir site sizin sayenizde çok güzel başarılar elde ettim işinizde tam bir profesyonelsiniz Olcay beey herşey için teşekkürler ve bu ekiple çalışmayı herkese tavsiye ediyorum

30.07.2019
Ertul Topuzoğlu (tectrain.ch)

Kesinlikle memnun kaldim. Islerini cok profesyonel ve eksiksiz yapiyorlar. Musteri memnuniyeti birinci planda. Herhangi problem veya ulasmak istediginiz bir konuda aninda ulasabiliyor geri donusum alabiliyorsunuz. Ustelik fiyat ve hizmet karsiligi fazlasiyla iyi. Tekrar calisacagim ve kesinlikle  tavsiye ederim!

Whatsapp Whatsapp'tan yazın