Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

destomedya® Müşteri Yorumları
22.04.2020
Zeynep Alay (yenitemsilci.com)

Gerçekten çok memnun kaldim. Harika bir Reklam Ajansı.

22.04.2020
Büşra Dönmez (ucretsizuye.com)

Olcay Bey çok güzel bir wep sitesi yaptınız cok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum ayrıca ilgi ve anlayışınız için çok teşekkür ediyorum.

03.02.2020
Senem Alt (hemenkayitol.com)

fazlasıyla profesyonel ilgili, samimi bir ekip. tamamen dosthane sizi düşünerek hareket ediyorlar. bilgisiz olduğunuz bir konuda sizi farklı yönlendirme seçenekleri olmasına rağmen tamamen sizin kazancınızı düşünen bir ekip. herşey için teşekkürler.

23.01.2020
Ali Öztürk (dhyexport.com)

Olcay Bey ve ekibine yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kesinlikle harika bir iş çıkardılar ve tam istediğim güzellikte bir web sitesine sahip oldum. Sizinle çalışmak keyifti benim için.

04.01.2020
Gürbüz Aslan (Özel yazılım hizmeti)

Kendilerinden yazılım hizmeti alıyoruz. Verdikleri hizmetten memnunuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

19.12.2019
Bekir Oğul (ybsexport.com)

Hizmet mükemmel

29.10.2019
Hızır Merev (hizland.uk)

Web siteniz şirketinizin bir yansımasıdır. Bu ona bir yüz ve ruh verir. Ne yaptıklarını bilen bir grup insanla çalışmak büyük bir fark yaratıyor. Birkaç başarısız denemeden sonra sonunda web sitemi oluşturma tasarlama ve geliştirme yeteneğine sahip bu adamları buldum. Tasarımda iyi bir tada sahiptirler ve size özel çözümler sunarlar. Mükemmel servis. Şiddetle tavsiye edilir!

Whatsapp Whatsapp'tan yazın