Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Logo ve Kurumsal Kimlik: Profesyonel Tasarım Hizmeti

Logo ve kurumsal kimlik neden önemli? Şirketime logo ve kurumsal kimlik için profesyonel tasarım hizmeti almak istiyorum, nereyi tercih etmeliyim?

İşletmenizin kurumsallığını yansıtmak için logo ve kurumsal kimlik tasarımınızın olması şarttır, hatta kurumsallaşmak için atılacak ilk adımlardandır.

Logo ve Kurumsal Kimlik

Firmanıza özel hazırlanmış logo ve kurumsal kimlik tasarımı prestijinizi arttırır işinize verdiğiniz önemi ve kurumsallığınızı ön plana çıkartır. Peki logo ve kurumsal kimlik nedir?
 

Logo Nedir?

Logo, basit tabiriyle işletmenizin amblemidir. Logoyu tabii ki sadece işletmeler kullanmaz, kişilerde kullanabilir. Sizi hatırlatacak bir görsel hafıza ürünü olarak logo kurumsallaşmak için olmazsa olmazdır. 
 

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik, firmaların kullandığı kartvizit, antetli kâğıt, zarf, dosya vb. ürünlerin tümüne verilen isimdir. Şirket içi ve dışı yazışmalarda, iletişimlerde kullanılır. Kurumsallaşma yolunda zorunlu bir adımdır. Web sitenizden mail içindeki imzanıza, tabelanızdan araç üzeri tasarımlara kadar her şey kurumsal kimliğinizi yansıtır.
 

Logo ve Kurumsal Kimlik Neden Önemli?

Logo ve kurumsal kimlik özellikle işletmeler için çok önemlidir. Sizi hatırlatacak, firmanıza prestij katacak akılda kalıcı bir logo ve bu logoyla hazırlanmış kurumsal kimlik tasarımlarınız size ekstra prestij katar, profesyonelliğinizi ve işinize verdiğiniz önemi gösterir. Profesyonel tasarım hizmeti alarak hazırlattığınız logo ve kurumsal kimlikleriniz sayesinde sektörünüzde logo ve kurumsal kimlik tasarımına sahip olmayan rakiplerinize karşı her zaman 1-0 önde olursunuz. Peki logo ve kurumsal kimlik profesyonel tasarım hizmeti için ne kadar ödenir?
 

Profesyonel Tasarım Hizmeti İçin Ne Kadar Öderim?

Bu işlem tamamen hizmet olduğu için isteklerinize göre bir fiyat belirlenir. Örneğin logonuzu nerede kullanacaksınız, vektör tasarıma ihtiyacınız var mı? 3 boyutlu, maskotlu veya sadece düz yazı mı istiyorsunuz? Tüm bunlar konuşulduktan sonra bir fiyat belirlenir. Aynı şekilde kurumsal kimlik içinde geçerli bir işlem uygulanır. 

destomedya® çok uygun fiyatlara logo ve kurumsal kimlik çalışmaları sunuyor ve profesyonel tasarım hizmeti veriyor. Profesyonel logonuzu ve kurumsal kimliğinizi tasarlamamızı istiyorsanız bize aşağıdaki formdan veya whatsapp’tan yazarak ulaşabilir ya da hemen arayabilirsiniz. Doğru, dürüst, kaliteli ve yüksek çalışma ahlâkımızla hizmetinizdeyiz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın