Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı? Kurumsal Sitede Neler Olur?

Kaliteli bir kurumsal web sitesine sahip olabilmek için ilk önce kurumsal web sitesi nasıl olmalı? sorusunun cevabını bilmeniz gerekiyor. Bu konuda size yol gösterecek detayları yazımızda bulabilirsiniz.
 

kurumsal web sitesi nasıl olmalı
 

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Kurumsal web siteleri firma hakkında tüm bilgilerin yayınladığı tanıtım ve bilgilendirme amaçlı kurulmuş web siteleridir.

Peki kurumsal web sitesi nasıl olmalı? Bu sorunun en net cevabı rakipleriniz arasından kolayca sıyrılıp farkınızı gösterecek profesyonellikte olmalıdır. Bu nasıl olur açıklayalım;

Hızlı, Anlaşılır ve Kullanışlı Olmalı

Kurumsal web siteniz hızlı ve kullanışlı olmalı yani web sitenize giren kullanıcılar sayfanızın yüklenmesini 10-15 saniye boyunca bekliyorsa bu büyük bir sıkıntıdır çünkü günümüz insanları sabırsız ve aceleci.

İnternetin hızlı dünyasında aradıkları şeye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak istiyorlar. Kurumsal sitenize giren ziyaretçiler aynı zamanda web sitenizin kullanışlı olmasını ister, yazı ve resimlerinizi kolayca görebilmek, anlayabilmek ve sayfalar arası kolayca gezebilmek isterler.

Eğer kurumsal siteniz bunları karşılamıyorsa, yavaş ve karışıksa siteniz firmanızın prestijini düşürür ayrıca kötü bir ilk izlenim bırakır. Hızlı, anlaşılır ve kullanışlı bir kurumsal site kurmak istiyorsanız destomedya® ile iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı anlaşılır ve kullanışlı olmalı

Ürün ve Hizmetlerinizi İyi Sergilemeli

Kurumsal web sitesi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi iyi sergilemeli. Kullanıcılar web sitenizde aradıkları şeyi kolayca bulabilmeli ve doğru bilgiler almalı.

Resimler ve detaylı açıklamalar ile ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya markanızı anlaşılır bir şekilde tanıtmalısınız. Kullanıcılar firmanızın hangi ürünleri ve hizmetleri sunduğunu hemen anlamalılar.

kurumsal site firma hakkında detaylı bilgiler vermeli

Firmanız Hakkında Detaylı Bilgiler Vermeli

Kurumsal web sitenizde firmanızın tarihçesini, kuruluş amacını, sunduğu kaliteyi, misyonunu ve vizyonunu anlatmalı, insanların neden sizi tercih etmeleri konusunda detaylı bilgiler vermelisiniz.

Sunduğunuz tüm bu bilgiler kullanıcıların üzerinde bırakacağınız ilk etkidir. Bunların sonucunda size ulaşmayı veya ulaşmamayı tercih ederler. Bu sebeple kurumsal site içeriklerinizi doğru ve detaylı olarak hazırlamalısınız. Bu konuda destomedya®’dan destek alabilirsiniz.

mobil uyumlu kurumsal site

Mobil Cihazlara Duyarlı Bir Görünüme Sahip Olmalı

Günümüzde web sitesi trafiklerinin %50’den fazlası mobil cihazlardan (telefon, tablet) sağlanıyor. Bu sebeple mobil uyumlu kurumsal web siteniz olmalı.

Görüntülendiği ekrana duyarlı olmalı ve kurumsal sitenizi telefon üzerinden kullanan kişi bilgisayardan kullanan kişi kadar rahat hareket edebilmeli.

Yukarıda yazdığımız tüm bilgiler kurumsal web sitesi nasıl olmalı Sorusunun başlıca cevaplarıdır. Tüm bunlara sahip eksiksiz bir kurumsal site kurduğunuzda dijital dünyada sağlam bir yer edinir ve firma prestijinizi daha da arttırırsınız.

Nasıl olmalı sorusunu cevapladıktan sonra kurumsal sitede neler olur? sorusunun cevabına bir bakalım;
 

Kurumsal Web Sitesinde Neler Olur?

Kurumsal web siteleri firmaların kendini tanıttığı siteler olduğu için genellikle firma hakkında bilgiler, sunulan ürünler ve hizmetler hakkında bilgiler ve marka tanıtımı olur. 

Kurumsal Sitede;

  1. Firma tanıtımı
  2. Ürün ve hizmetler
  3. Marka, Tescil ve Kalite belgeleri
  4. Firma resimleri
  5. Ortaklıklar, İştirakler
  6. İletişim bilgileri vb. sayfalar ve içerikler yer alır. 
     

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Kurulur?

Firmanıza harika bir kurumsal site kurmak için ekonomik fiyatlı ve profesyonel kurumsal web sitesi paketleri oluşturduk.

Kurumsal sitenizi kurmak için size uygun olan web sitesi paketinizi seçin sonrasnda destomedya® ekibi seçtiğiniz paket özelliklerine bağlı olarak size özel tasarım ve altyapıda harika bir kurumsal web sitesi hazırlayacak.

Web sitesi yönetim paneli sayesinde içeriklerinizi kolayca ekleyebilir veya bu hizmeti destomedya®’dan isteyebilirsiniz. Tüm sitelerimiz mobil uyumlu ve arama motorları gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmakta ve kodlanmaktadır.

Aşağıda kurumsal site kurma fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Site Kurma Fiyatları

KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

400₺
(tek sefer ödeme)

EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

1.000₺
(tek sefer ödeme)

SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım Ücretsiz Hosting Ücretsiz Domain Ücretsiz SSL

1.500₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


Kurumsal web sitesi nasıl olmalı? Sorusu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve profesyonel bir kurumsal site kurmak için bize aşağıdaki formdan veya WhatsApp’tan yazabilir ya da bizi hemen arayabilirsiniz.

Web sitenizi size özel tasarlıyor ve mümkü olan en kısa sürede teslim ediyoruz. Öncesi ve sorası ücretsiz teknik destek sağlıyor, her zaman yanınızda oluyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçin ve harika sitenizi kuralım!

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın