Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

İşyeri İçin İnternet Sitesi Açmak: Maliyeti ve Faydaları

İşyeri için internet sitesi açmak, işlerinizi büyütmek, ürün ve hizmetlerinizi birçok kişiye ulaştırmak için yapılması gereken ilk ve en önemli işlemlerden biridir. Peki işyeri için internet sitesi nasıl açılır ve maliyeti nedir?


İşyeri İçin İnternet Sitesi Açmak

Yapmanız gereken ilk işlem web sitesi isminize yani alan adınıza karar vermek. Kısa ve akılda kalıcı bir alan adı seçmelisiniz. 

Örneğin; “Kardeşler Mobilya Tasarımı ve Üretimi” adında bir işletmeniz varsa “kardeslermobilyatasarimiveuretimi.com” gibi uzun bir alan adı yerine “kardeslermobilya.com” gibi daha kısa ve işinizin temelini özetleyen, akılda kalıcı bir isim seçebilirsiniz. Alan adı web sitesi kurma konusunda yapılması gereken ve olmazsa olmaz ilk işlemdir.

Sonrasında Hosting yani web alanına ihtiyacınız var. Hosting; Kısaca web sitenizin internette yayınlanması için site dosyalarınızın yüklendiği alandır. 

Alan adınız ve Web alanınız hazırsa şimdi sırada işinizi, ürün ve hizmetlerinizi, firmanız hakkında bilgileri ve referanslarınızı anlaşılır bir şekilde sergileyen, Mobil cihazlara ve Arama motorlarına uyumlu, kullanımı kolay ve hızlı bir web sitesi tasarımı var.

destomedya® web siteleri tam istediğiniz gibi işyerinizi en iyi şekilde temsil etmek için tasarlandı. %100 Mobil cihazlar ile uyumluluk Google vb. Arama motorları ile tam uyum, Mobil uyumlu Türkçe Yönetim paneli ve profesyonel özel tasarımlar. Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Alan adı, Ücretsiz SSL Güvenli Sertifikası. İş yeri web sitesi açmak için ihtiyacınız olan her şeyi destomedya® size sağlıyor.
 

İş Yeri İçin İnternet Sitesi Açma Maliyeti Nedir?

İş yeri için internet sitesi açmak istediğinizde sadece tek seferlik ödeme yaparsınız.

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 1.170₺
(tek sefer ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 2.500₺
(tek sefer ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 3.450₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


İş Yeri İçin İnternet Sitesi Açmanın Faydaları Nedir?

İş yeri için internet sitesi açmak öncelikle size dijital dünyada bulunma imkânı sunar. Arama motorlarında organik olarak yükselebilir veya reklam vererek ürün ve hizmetlerinizi internet kullanıcılarına ulaştırabilirsiniz. Böylece sektörünüz ile ilgili arama yapan potansiyel müşterilere internet siteniz sayesinde ürün ve hizmetlerinizi sunmuş olursunuz. 

Şirketinizin adıyla olan mail adresi kullanır ve prestijinizi arttırabilirsiniz. Şu bir gerçek ki web sitesi olmayan işletmelere insanlar artık çok fazla güvenemiyorlar çünkü işletme hakkında detaylı bir bilgiye ulaşabilecekleri veya ürün ve hizmetlerini görebilecekleri dijital bir platform yok. Bu yüzden iş yeri için internet sitesi açmak atacağınız en iyi adımlardan biri!

Eğer web siteniz yoksa sektörünüzde bulunan ve web sitesi olan rakiplerinize karşı kesinlikle alabileceğiniz işleri kaybediyorsunuz. Belki verdiğiniz hizmet ve fiyatlarınız birçok rakibinizden çok daha iyi ama internet siteniz olmadığı için bunu potansiyel müşterilere sunamıyorsunuz, büyük kayıp!

Şimdi, hemen şuan destomedya® ile iletişime geçip işyeriniz için harika bir internet sitesini çok uygun fiyatlara kurdurabilirsiniz. Daha fazla geç kalmayın günümüz teknolojisini yakalayın ve mükemmel ürün/hizmetlerinizi potansiyel müşterilere sunmaya başlayın.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın