Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

İnternette Sayfa Nasıl Açılır? Web Sayfası Açmak İçin Ne Yapılır?

İnternette sayfa nasıl açılır? Web sayfası açmak için ne yapılır? Bu soruların cevabı hakkında muhtemelen az çok bir fikriniz vardır ama yine de profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. İşte tam bu noktada destomedya® size yardımcı olmak için hazır bekliyor ve şu an kesinlikle doğru yerdesiniz.

İnternette Sayfa Nasıl Açılır?

Örneğin; İşyerim için internette sayfa nasıl açılır? Sorusu üzerinden cevap verelim;

İşyeriniz için internet sayfası açmaya karar verdiğinizde ilk işlem işinizle alakalı veya firmanızın ismini içeren kısa ve akılda kalıcı bir alan adı yani domain seçmektir. Alan adınızın kısa ve akılda kalıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Alan adınıza bağlı olarak bir web alanına yani hosting’e ihtiyacınız var. Hosting; sitenizin internette yayınlanması için dosyalarınızın yüklendiği alandır. İnternet sayfası açmak için hosting ve domain olmazsa olmazdır.

Eğer web sayfası kurma konusunda tasarım ve yazılım bilgisine sahip değilseniz hazır web sitesi paketlerinden faydalanabilir veya projenize özel web sitesi tasarımı yaptırabilirsiniz. destomedya® çok uygun fiyatlara tüm bu hizmetleri size sunuyor ve sonrasında ücretsiz teknik destek veriyor. Sitenizin kurulum aşamasında ve sonrasında her zaman yanınızdayız.
 

Web Sayfası Açmak İçin Ne Yapılır?

Web sayfası açmak için ilk adım konunuzu ve amacınızı iyi tanımaktır. Ne istediğinizi biliyorsanız tam anlamıyla işinize yarayacak bir web sayfasına sahip olursunuz. destomedya® ile iletişime geçerek kurmak istediğiniz web sayfasını anlatın, sizi dinleyip ihtiyaçlarınızı belirliyor ve tam istediğiniz gibi bir web sayfası kuruyoruz.

Web sayfası açmak için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri veriyoruz. Üstelik Hosting, Domain ve SSL Güvenlik Sertifikasını da ilk yıl ücretsiz sunuyoruz. 

Şimdi, internette sayfa açmak için ne kadar ödenir? Sorusunu cevaplayalım.
 

İnternette Sayfa Açmak İçin Ne Kadar Ödenir?  

Öncelikle internet sayfası kurulumlarında hosting ve domain hizmeti yıllık ödenir, her yıl kullandığınız hosting özelliğine göre ve domain uzantınıza(.com .com.tr .net gibi) göre belirli bir ücret ödersiniz destomedya®'da hosting ve domain ilk yıl ücretsiz!

Ve tabii ki internet sayfası tasarımı ve kurulumu için belirlenen tutarı ödersiniz. destomedya®'da Web sitesi tasarımı ve kurulumu için sadece bir kere ödeme yaparsınız, devam eden yıllarda özel ekstra yazılım/tasarım hizmetleri istemediğiniz sürece hosting ve domain ücretinden başka bir ücret ödemezsiniz.

Sizin için hazırlanmış destomedya® hazır internet sayfası paketi fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

İnternet Sayfası Paketi Fiyat Listesi:

Hizmet Adı Fiyatı
KÜÇÜK Paket Web Sitesi 400 TL
(tek seferlik ödeme)
EKO Paket Web Sitesi 1.000 TL
(tek seferlik ödeme)
SÜPER Paket Web Sitesi 1.500 TL
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler >>


İnternette sayfa nasıl açılır? Sorunuz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bize aşağıdaki formdan çok hızlı bir şekilde ulaşabilir veya bizi arayabilirsiniz. Web sayfanızı oluşturma ve destomedya® olanakları hakkında daha fazla bilgi için sizleri bizi aramaya davet ediyoruz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın