Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

İnternet Sitesi Kurma Maliyeti 2020 ve İnternet Sitesi Yapmak İçin Gerekenler Listesi

İnternet sitesi kurma maliyeti 2020 yılında ne kadar? İnternet sitesi yapmak için gerekenler nelerdir? Site nasıl kurulur?... İnternet sitesi yapmak ne kadar öğrenmek için lütfen okumaya devam edin.

İnternet Sitesi Kurma Maliyeti 

İnternet sitesi kurma maliyeti ile ilgili karşınıza birçok farklı fiyat çıkar, buradaki en önemli faktör alacağınız hizmetin kaliteli olmasıdır. İnternet sitesi kurmaya karar verdiğinizde web tasarım ile birlikte hosting, domain ve ssl gibi olmazsa olmaz hizmetler içinde ücret ödersiniz. "Hosting, domain ve ssl nedir?" diye soracak olursanız aşağıda detaylı bir şekilde açıkladık.

Bütçenizi düşünerek sizlere harika internet sitesi kurma fiyatları sunuyoruz. Kaliteli bir hizmeti indirimli fiyatlara almak için bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

İnternet Sitesi Kurma Fiyatları

KÜÇÜK Site Paketi:
- Tek Sayfa Site
- Size Özel Tasarım
- Ücretsiz Hosting
- Ücretsiz Domain
- Ücretsiz SSL

400₺
(tek seferlik ödeme)

EKO Site Paketi:
-
Maks.20 Sayfa Site
- Size Özel Tasarım
- Ücretsiz Hosting
- Ücretsiz Domain
- Ücretsiz SSL

1.000₺
(tek seferlik ödeme)

SÜPER Site Paketi:
- Sınırsız Sayfa Site
- Size Özel Tasarım
- Ücretsiz Hosting
- Ücretsiz Domain
- Ücretsiz SSL

1.500₺
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


İnternet Sitesi Kurmak İstiyorum Diyorsanız Maliyetinden Ziyade Önce Kaliteye Odaklanın

İnternet sitesi kurma maliyeti tabii ki önemli ama önce kalite!

Sadece çok ucuz diye vasat bir sitenizin olması işinize yaramayacağı gibi prestijinizin de düşmesine sebep olur. Bir diğer durum ise pahalı ve vasat! Yani alacağınız hizmetin ve desteğin kalitesini fiyat belirliyorsa oradan uzaklaşın. Sadece fiyatı değil kaliteyide göz önünde bulundurun.

destomedya® için önemli olan önce kalitedir. Size sunduğumuz hizmet bizim referansımızdır ve referanslarımız kalitemizi yansıtır. Bunun bilinciyle sizlere en uygun fiyatlara en yüksek kalite hizmeti vermek için çok sıkı çalışıyoruz. 

İnternet Sitesi Kurma Maliyetinde Önemli Noktalar

İnternet sitesi kurma maliyeti hakkında öncelikle bilmeniz gereken Hosting ve Domain ücretinin senelik olarak ödendiğidir. Yani senelik olarak ödeyeceğiniz bir aidat gibi düşünün. Onun dışında bazı firmalar size sunduğu web sitesi hizmeti içinde ayrıca Web Sitesi Lisansı adı altında ücret ödemenizi isterler. Genelde bu ücret aldığınız hazır web sitesi paketlerinde bulunur. 

Şunu önemle belirtelim; destomedya® kesinlikle sizden her sene web sitesi lisansı adı altında ücret istemez web sitenize tek seferlik bir ücret ödersiniz. Devam eden yıllarda sadece Hosting ve Domain yenileme ücreti ödersiniz. Daha detaylı bilgi için web sitesi yıllık ücretleri sayfamızı ziyaret ediniz.

İnternet Sitesi Yapmak İçin Gerekenler Listesi:

1. Hosting (web alanı)
2. Domain (alan adı)
3. SSL (güvenlik sertifikası)
4. İnternet Sitesi Tasarımı
5. İnternet Sitesi Yönetim Paneli
6. İnternet Sitesi İçerikleri
7. Logo Tasarımı
8. E-posta Adresleri

İnternet sitesi kurmaya karar verdiğinizde yukarıdaki listede yer alanların tümü olmalı olmak zorunda. Çok daha detaylı bilgi almak ve harika bir internet sitesi kurmak için destomedya® ile iletişim kurabilirsiniz. 

1. Hosting (Web Alanı)

Hosting Nedir?: Hosting kısaca tasarlanan web sitesi dosyalarınızın yüklendiği alandır. Yani bir ev yapmak istiyorsanız bir arsaya ihtiyacınız var. Hosting boyut ve özellik olarak çok farklı seçeneklerde sunulmaktadır bu sebeple kullanmanız gereken hosting ihtiyacınıza göre belirlenmeli. İhtiyacınız olan hosting kurulacak web sitenizde olan tüm özellikleri karşılamalı. Nasıl bir hostinge ihtiyacınız olduğunu destomedya® ile kurmak istediğiniz web sitesi hakkında konuşarak öğrenebilirsiniz. destomedya® web sitelerinde ilk yıl Hosting Ücretsiz!

2. Domain (Alan Adı)

Domain Nedir?: Domain web sitenizin adıdır (destomedya.com gibi). Web sitesi kurmak istediğinizde ilk önce web sitesi adınıza karar vermelisiniz.  Alan adınızı kısa ve akılda kalıcı seçmelisiniz, bu hem bulunabilirlik hemde müşterilerin aklında kalmak için gereklidir. Çok uzun olmamalı en fazla 10-15 karakter olması makuldür. destomedya® web sitelerinde ilk yıl Domain Ücretsiz!

3. SSL Güvenlik Sertifikası

SSL Güvenlik Sertifikası Nedir?: SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde kullanıcılarınızın bilgilerini üçüncü kişilere karşı korumaya alırsınız. Web sitenizde SSL varsa tüm tarayıcılar web sitenizi “Güvenli” olarak işaretler ve ayrıca arama motorlarında yükselme şansınızda artar. Eğer Web sitenizde SSL Güvenlik Sertifikası yoksa tüm tarayıcılar web sitenizi “Güvenli Değil” olarak işaretler ve arama motorlarında yükselme şansınız azalır. Üstelik web sitenize giren bir kullanıcı “Bu Web Sitesi Güvenli Değil” uyarısıyla karşılaştığında ne yapacağını tahmin ediyorsunuzdur web sitenizi muhtemelen hemen terkedecektir. destomedya® web sitelerinde SSL Güvenlik Sertifikası Ücretsiz!


4. İnternet Sitesi Tasarımı

Web siteniz kullanıcı deneyimi odaklı, hızlı, kullanışlı ve kolay anlaşılır tasarlanmalı. Görüntülendiği tüm ekranlara duyarlı olmalı ve tüm mobil cihazlarda da(telefon tablet) rahatça kullanılabilmeli.  Web sitesi trafiklerinin neredeyse %50’den fazlası artık mobil cihazlardan gerçekleşiyor, bu yüzden web siteniz kesinlikle mobil cihazlarda düzgün görüntülenecek şekilde tasarlanmalı. destomedya® web siteleri kullanıcı deneyimi odaklı, hızlı, kullanışlı ve kolay anlaşılır olacak şekilde tasarlanıyor. 


5. İnternet Sitesi Sitesi Yönetim Paneli

Web siteniz kesinlikle yönetilebilir olmalı. Web sitenizin yönetim panelinin olması size özgürlük sunar. Tüm yazı ve resim içeriklerinizi güncelleyebilir, ekleme ve kaldırma işlemlerini rahatça yapabilirsiniz. destomedya® web sitelerinin tümü yönetim panelli. Türkçe ve çok kolay yönetim panelimiz sayesinde web sitenizin içeriklerinizi rahatça ve hızlı bir şekilde kendiniz güncelleyebilirsiniz.


6. İnternet Sitesi İçerikleri

Web sitesi kurmak için adım attığınızda ilk yapmanız gereken işlemlerden biridir. Web sitenizde işiniz veya kendinizle ilgili yer alacak içerikleri önceden hazırlamanız web sitenizin yayına girme işleminide hızlandırır. Hazırlayacağınız yazılar özgün ve size özel olmalı, böylece arama motorlarında yükselme şansınız da artar. Açıklayıcı yazılar ve resimler yüklemek sitenizi ziyaret eden kullanıcılarında size olan güvenini arttıracaktır. Web sitesi içeriğinizi hazırlama konusunda destomedya®’dan destek alabilirsiniz.


7. Logo Tasarımı

Web sitenize ekleyeceğiniz bir logonuz mutlaka olmalı. Logonuz prestijinizi ve kullanıcıların web sitenize olan güvenlerini arttırmaya yarayan önemli bir faktördür. Mümkünse size özel hazırlanmış özgün bir logo tasarımınız olmalı. Eğer logonuz yoksa veya değiştirmek istiyorsanız destomedya® bu konuda da size harika bir hizmet sunuyor. Profesyonel logo tasarımı için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


8. E-Posta Adresleri

Web sitenizi kurduğunuzda web sitesi isminizle özel e-postalarınızda olacak. Böylece insanlar sizinle iletişime geçerken web sitenizin e-posta adreslerini kullanacak ve bu size ayrıca bir prestij katacaktır.Yukarıdaki internet sitesi kurma maliyeti özel oluşturduğumuz web sitesi paketleri için geçerlidir. Paket özellikleri dışında eklenecek tasarım ve yazılım çalışması ayrıca fiyatlandırılır. 

Bunun yanı sıra istekleriniz ve hedeflerinize özel projelerde üretiyoruz. Size özel ve istekleriniz doğrultusunda tasarlanmış bir web sitesi için ücretsiz web sitesi fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İletmek istediğiniz sorularınızı aşağıdaki formdan bize yazabilirsiniz. Çok hızlı cevap vereceğiz!

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın