Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

İnternet Sitesi Kurdurmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım? Web Sitesi Kurdurmak Ne Kadar Tutar?

Harika bir internet sitesi kurdurmak ve destomedya® olanaklarıyla internetten en iyi şekilde faydalanmak için hazır olun...

İnternet Sitesi Kurdurmak İstiyorum

İnternet sitesi kurdurmak istiyorum diyenler için çok uygun fiyatlara web sitesi paketleri hazırladık. destomedya® profesyonel internet sitenizi çok hızlı ve çok uygun fiyatlara kuruyor. 

Ürün ve hizmetlerinizi sunabileceğiniz, Google’da hızlı yükseleceğiniz ve kimseye ihtiyaç duymadan yönetebileceğiniz bir web sitesi. Evet, ihtiyacınız olan tam olarak bu!

Kullanımı kolay, hızlı ve anlaşılır yönetim panelimiz sayesinde web sitenize internete bağlanabildiğiniz her an ve her yerde bilgi girişi yapabilir, web sitenizi düzenleyebilirsiniz. Whatsapp, Hemen Ara, Canlı Destek modülleri ve İletişim Formları sayesinde müşterileriniz size her zaman ve hızlı ulaşabilir. Site ziyaretçileriniz ile sürekli iletişim halinde kalıp onlara sizi neden tercih etmeleri konusunda bilgi verebilirsiniz.

Web Sitesi Kurdurmak Ne Kadar Tutar?

Web sitesi kurdurma fiyatları her şey dahil 1.170 TL’den başlıyor.

Web Sitesi Kurdurma Fiyatları

KÜÇÜK Site Paketi:
Tek Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

1.170₺
(tek sefer ödeme)

EKO Site Paketi:
Maks.20 Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

2.500₺
(tek sefer ödeme)

SÜPER Site Paketi:
Sınırsız Sayfa Site Size Özel Tasarım + Ücretsiz Hosting + Ücretsiz Domain + Ücretsiz SSL

3.450₺
(tek sefer ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


İnternet Sitesi Kurdurmak İçin Ne Yapmalıyım?

Harika ve ekonomik bir internet sitesi kurdurmak için yapmanız gereken tek işlem web sitesi paketinizi seçmek, bu kadar! Harika web sitenizi hemen hazırlamaya başlayacağız!

İnternet sitesi kurdurmak istiyorum bana bu konuda yardımcı olun diyorsanız bize aşağıdaki formdan veya WhatsApp’tan yazabilir yada bizi hemen arayabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızdayız. Daha fazla bilgi ve web sitesi kurdurmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Paketler dışında size özel projeleriniz için de bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın