Tüm web sitesi paketlerimizde ilk yıl HostingDomain ve SSL ÜCRETSİZ! - Türkçe yönetim panelli, Mobil ve SEO uyumlu web sitesi kurulumu

Hazır Web Sitesi Kurma: Hazır Site Kurma Ücretleri 2020

Hazır web sitesi nedir? Hazır site kurma ücretleri ne kadar tutar? Hazır web sitesi fiyatları pahalı mı?... Gibi sorularınızın cevaplarını ve profesyonel hazır site kurulumu hakkında detaylı bilgileri destomedya®’da bulabilirsiniz. 

Hazır Web Sitesi Kurma

Uygun fiyatlı ve profesyonel bir web sitesi istiyorsanız hazır web sitesi sizin için ideal. destomedya®’nın oluşturduğu hazır web sitesi paketleri sayesinde profesyonel siteniz çok uygun fiyatlara kullanmaya hazır! destomedya® hazır web siteleri ile ürün ve hizmetlerinizi yönetebilir, Google‘da yükselebilir ve Facebook, instagram gibi sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Kurma Ücretleri Ne Kadar?

Hazır web sitesi kurma fiyatlarında indirim devam ediyor, bu fırsatı kaçırmayın. Her şey dahil 400 TL’den başlayan fiyatlara web siteniz hazır.

Hazır Site Kurma Ücretleri

KÜÇÜK Site Paketi:
- Tek Sayfa Site
- Size Özel Tasarım
- Ücretsiz Hosting
- Ücretsiz Domain
- Ücretsiz SSL

400₺
(tek seferlik ödeme)

EKO Site Paketi:
-
Maks.20 Sayfa Site
- Size Özel Tasarım
- Ücretsiz Hosting
- Ücretsiz Domain
- Ücretsiz SSL

1.000₺
(tek seferlik ödeme)

SÜPER Site Paketi:
- Sınırsız Sayfa Site
- Size Özel Tasarım
- Ücretsiz Hosting
- Ücretsiz Domain
- Ücretsiz SSL

1.500₺
(tek seferlik ödeme)
Tüm Paketler ve Özellikler »


Hazır Web Sitesi Nedir, Kurmak İçin Ne Yapmalısınız?

Hazır Web Sitesi Nedir?

destomedya® Hazır web siteleri sektörünüzdeki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde oluşturulmuş kullanmaya hazır web siteleridir. Fiyatı, projeye özel tasarlanan web sitelerinden daha ucuzdur ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır olarak yayına açılır.

Hazır Web Sitesi Kurmak İçin Ne Yapmalısınız?

Hazır web sitesi kurmak için öncelikle alan adınıza (destomedya.com gibi) karar vermeli ve sitenizde yer alacak tüm içeriklerinizi hazırlamalısınız. Bu konularda hiç bilgi yok diyorsanız merak etmeyin destomedya® size bu konuda ücretsiz danışmanlık yapıyor. Sonrasında hazır web sitesi kurma işlemi için tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan destomedya® web sitesi paketini seçmek. 

Hazır Web Siteleri İle Neler Yapabilirsiniz?

1- destomedya® hazır web siteleri ile ürün ve hizmetlerinizi profesyonel bir şekilde potansiyel müşterilere sunabilir, dijital dünyada sağlam bir yer edinirsiniz.
2- Mobil uyumlu Türkçe yönetim paneli sayesinde telefonunuzdan bile web sitenizi yönetebilirsiniz. 
3- İşiniz ve firmanız hakkında bilgileri paylaşabilir, müşterilere neler sunabileceğinizi ayrıntılı bir şekilde anlatabilirsiniz. 
4- Sosyal medya hesaplarınızı web sitenize bağlayarak adınızı daha geniş kitlelere duyurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. 

destomedya® hazır web siteleri size dijital dünyada ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.
 

Hazır Web Sitesi Paketleri ve Temel Özellikleri

destomedya® ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi düşünerek harika web sitesi paketleri oluşturdu, her şey dahil 400TL’den başlayan fiyatlara web sitenizi kuruyoruz. Üstelik ilk yıl Hosting, Domain ve SSL Güvenlik Sertifikasını hediye ediyoruz. Tüm mobil cihazlar ile tam uyumlu, arama motoru gereksinimlerini karşılayan ve Türkçe yönetim panelli web sitenizi hemen kurmamızı istiyorsanız hazır web sitesi paketinizi seçmeniz yeterli. 

Hazır Web Sitesi Paketi Temel Özellikleri:

1- Mobil Cihazlar ile Tam Uyumlu
2- Arama Motorları (Google vb.) ile Tam Uyumlu
3- Türkçe Yönetim Paneli
4- Yabancı dil desteği
5- Ürün ve Hizmet Ekleme/Kaldırma/Düzenleme
6- Resim ve Yazı Ekleme/Kaldırma/Düzenleme
7- Ücretsiz SSL Güvenlik Sertifikası
8- Ücretsiz Hosting
9- Ücretsiz Domain
10- Ücretsiz Teknik Destek/Danışmanlık… ve çok daha fazlası! Daha detaylı bilgi için iletişime geçmekten çekinmeyin.


Hazır web sitesi kurma hizmeti için tek seferlik ödeme yaparsınız. Devam eden yıllarda seçtiğiniz pakete göre sadece hosting ve domain yenileme ücreti ödersiniz. Daha detaylı bilgi almak için web sitesi yıllık yenileme ücreti sayfamızı ziyaret ediniz.

Hazır web sitesi kurma hizmeti dışında projenize özel tasarım ve yazılımlar da yapıyoruz. İhtiyacınız olan size özel ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanmış bir web sitesiyse en iyisini hazırlamak için çok sıkı çalışıyoruz!

Özel projelerinize fiyat almak için Web Sitesi Fiyat Teklifi formumuzu doldurup bize gönderin ve hızlı bir şekilde size özel ücretsiz fiyat teklifi hazırlayalım. 

Bize sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdaki formdan kolayca iletebilirsiniz, en hızlı şekilde cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. 

Bu Sayfayı Değerlendirin:
Sorularınızı aşağıdaki formdan iletebilirsiniz.
Whatsapp Whatsapp'tan yazın