NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?

14.10.2018
NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?

Günümüzde istedikleri şey için internette arama yapan kişi sayısı kat ve kat artıyor. Sorunlarına çözüm bulmak, fiyatları karşılaştırmak ya da bir mağaza, restoran veya işletme hakkında bilgi almak için araştırma yapıyorlar. Bir web siteniz yoksa potansiyel müşteriler rakiplerinize gideceklerdir.

Dikkatli bir planlama ve müşterilerinizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak duyarlı bir şekilde tasarlanmış web siteniz, profesyonel bir görüntü sunacak ve potansiyel müşteriler bilgisayarlarından, tabletlerinden veya cep telefonlarından ziyaret ettiklerinde harika bir deneyim sunacaktır.

Küçük bir işletme sahibi olarak, özellikle yeni başlayan bir şirket olarak, muhtemelen profesyonel bir web sitesine ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsunuz. Ama bu düşünce gerçekten çok yanlış. Bir web sitesi tasarlama maliyeti, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişse de, profesyonel bir web sitesi, özellikle kendi içeriğinizi düzenli olarak eklemenize ve değiştirmenize olanak tanıyan Desto Medya tarafından oluşturulmuşsa, buna değer.

En temel haliyle, bir web sitesini herhangi bir zamanda güncellenebilecek bir online broşür veya katalog olarak düşünün. Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkındaki bilgileri web sitenizde bir broşür veya katalogda olduğundan daha kolay ve hızlı bir şekilde güncelleştirebilirsiniz.

Bir web sitesi, müşterilerinize yeni hizmetleri tanıtmak, yeni ürünler hakkında bilgi vermek, yaklaşan etkinlikleri ve özel promosyonları duyurmak için etkili bir yoldur. Ayrıca, web sitenizdeki bir blog aracılığıyla ipuçları, kaynaklar ve diğer bilgileri göndererek de web sitenize değer katabilirsiniz. Hızlı bir şekilde güncelliğini yitiren basılı reklamların, gazete makalelerinin ve el ilanlarının aksine, web siteniz güncel bilgileri ve haberleri sunabilir. 

Web sitesi, sadece online bir broşür veya katalogdan çok daha fazlası olabilir. Artık becerilerinizi, uzmanlıklarınızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sergileyebilir ve birçok kanalda paylaşmanızı ve daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlayan sosyal medya entegrasyonundan faydalanabilirsiniz.

Sadece günde birkaç saat açık olan işyerinden farklı olarak, bir web sitesi günde 24 saat, yılda 365 gün açıktır. Hem normal hem de potansiyel müşterilere, mağazanız veya ofisiniz kapalı olduğunda bile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi gözden geçirme kolaylığını sağlayabilirsiniz.

Günümüzün insanlar yoğun yaşam tarzlarıyla, satın alma kararı verirken bu büyük bir satış noktasıdır.

Vakit nakittir
Zaman tasarrufu, işletmenizin profesyonel bir web sitesine ihtiyaç duymasının başka bir önemli nedenidir. Zaman, hızla artan hızlı tempolu günümüzde önemli bir emtiadır. Çoğu insan bu günlerde boş zaman, eğlence, aile veya sağlıklı aktiviteler için yeterli zamana sahip değil. Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak, hem kısa hem de uzun vadede size zaman kazandırır.

Müşterilerinize online olarak bilgi sağlayarak, harcayacağınız çok fazla değerli zaman kazanabilirsiniz.

Bir web sitesiyle, ürün ve hizmetlerinizle ilgili çeşitli biçimlerde (grafik, video, e-kitaplar, kitapçıklar) ya da sayfadaki metin olarak, dağıtım gerektirmeyecek şekilde bilgi sağlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.  İşletmenizin profesyonel bir web sitesine neden ihtiyaç duyduğuna hala ikna olmadıysanız, bizimle iletişime geçin. Endişelerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
 

En Çok Okunanlar
İşletmeniz İçin Mükemmel Fırsatları Kaybediyorsunuz!
14.10.2018
İşletmeniz İçin Mükemmel Fırsatları Kaybediyorsunuz! Bir işletmeniz var ve bir web siteniz yoksa, işletmeniz için mükemmel fırsatları kaybediyorsunuz! Bir web sitesi, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için birçok farklı pazarlama stratejisini gerçe...
Web sitenizin kullanımı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde yansıtıyor mu?
28.08.2018
Web sitenizin kullanımı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi doğru bir şekilde yansıtıyor mu? Doğru bir şekilde yapılırsa Web siteniz işinizi, şirketinizi veya organizasyonunuzu bir PC, dizüstü bilgisayar, Tablet veya cep telefonu olan herkese kolayca erişilebilir hale getirir. Kullanıcılar site...
NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM?
14.10.2018
NEDEN WEB SİTESİ YAPTIRMALIYIM? Günümüzde istedikleri şey için internette arama yapan kişi sayısı kat ve kat artıyor. Sorunlarına çözüm bulmak, fiyatları karşılaştırmak ya da bir mağaza, restoran veya işletme hakkında bilgi al...

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hemen Arayın Bize Yazın